Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dziękujemy!

22 października 2015r. pożegnał się z nami instruktor Wojciech Retz, który pracował z nami przez kilkanaście lat.
Wojciechu bardzo Ci dziękujemy za te lata współpracy i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

"Wojtka poznałem jak przyszedłem na Warsztat. Śpiewaliśmy z nim piosenki, graliśmy na organach, braliśmy udział w przedstawieniach, które przygotowywał na Boże Narodzenie, udzielał się także w naszej warsztatowej gazetce. Wojtek bardzo lubił jeździć z nami na wycieczki, lubił sobie z nami pożartować i zawsze miał dobre serduszko. Bardzo go lubię, będzie mi go brakowało, mam nadzieję, że będzie nas odwiedzał.Życzę mu jak najlepiej i pozdrawiam miło i serdecznie". - Szymon Płonka.

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261