Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KILKA SŁÓW O NAS - Warsztat Terapii Zajęciowej

Praca z niepełnosprawnymi - Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży

Nasz Warsztat istnieje już od ponad 20 lat! Wszystko zaczęło się 1 września 1993 roku kiedy to nastąpiło uroczyste otwarcie naszej placówki. Bylo nas wtedy 15 uczestników i 3 pracownie. Od tego dnia dużo się jednak zmieniło! Dzięki staraniom naszej Fundacji udało się rozbudować nasz obiekt o 150 m2, czyli o 3 duże,nowe i przestronne pracownie! Teraz jest nas już 39! Mówi się, że im więcej tym lepiej i my się z tym zgadzamy. Mamy tu takie pracownie jak: gospodarstwa domowego, rękodzielniczą, ogrodniczo - plastyczną, stolarską, ceramiczną, komputerową i gospodarczo - uzawadawiającą. Odbywają się również zajęcia rehabilitacyjne na sali. Każdy dzień tutaj jest dla nas niezwykły - nie tylko pracujemy ale także spotykamy się ze sobą! Często razem się wspólnie bawimy na zabawach, jeździmy na ciekawe i długie wycieczki, podczas których zwiedzamy nasz piękny kraj, chodzimy na różne wystawy, targi, czasami do kina czy kawiarni. Staramy się tu wykonywać ciekawe, oryginalne i ładne prace, które możecie obejrzeć w naszej galerii.


WTZ Warsztaty terapii Zajęciowej

Ponieważ aktywizacji zawodowa stała się jednym z podstawowych zadań WTZ odbywają się u nas zajęcia zawodoznawcze. Organizujemy również wyjazdy do zakładów pracy i praktyki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale "Aktywizacja zawodowa".
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłych przeżyć podczas oglądania naszej strony!

 

Pracownicy:

Kierownik - Małgorzata Staszewska

Księgowa - Magdalena Sieradzka

Psycholog - 

Kierowca - Marek Goral

Rehabilitantka - Agata Dumke

Rehabilitant - Wojciech Chyra

Instruktorzy:

Eleonora Goral - pracownia gospodarstwa domowego

Wioletta Bedołek - pracownia krawiecka

Małgorzata Wachowiak - pracownia rękodzielnicza

Andrzej Pływaczyk - pracownia stolarska

Agnieszka Mazur - pracownia ogrodniczo - plastyczna

Agnieszka Ryczek - pracownia ceramiczna

Elżbieta Smocikowska - pracownia komputerowa

Agnieszka Gałycz - Woźniak - pracownia gospodarczo - uzawadawiająca

WTZ ChodzieżWarsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ULOTKĄ