Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie integracyjne, online, z uczniami ze Stróżewa

   Dnia 4 marca 2022 roku odbyło się spotkanie online z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Stróżewie. Rozmowa była bardzo udana, serdeczna i miła. Uczniowie zadali nam pytania, na które odpowiadaliśmy. Były związane z naszą pracą w Warsztacie. Opowiedzieliśmy o naszych pracowniach i pokazaliśmy nasze prace. Dziękujemy za bardzo miło spędzony czas. Spotkanie przez Internet było bardzo ciekawym doświadczeniem - Przemysław Kaniewski.
 
   Bardzo mi się to spotkanie podobało. Uczniowie opowiadali o swoich ulubionych przedmiotach. Spotkanie odbyło się w naszej pracowni komputerowej przez Internet. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i przekazane później kartki wykonane przez uczniów - Joanna Kasperska.
 
   4 marca w pracowni komputerowej odbyło się spotkanie online z uczniami ze szkoły podstawowej. Opowiadałem o dniu sportu, konkurencjach sportowych. Mogliśmy się zapoznać - Maciej Wyszomirski.
 
   Uczniowie zadawali nam pytania. Pokazywaliśmy nasze prace z różnych pracowni. Nie ukrywam, że miałam tremę, ale potem się uspokoiłam. Pokazywałam moje prace - obrazki wyszywane haftem krzyżykowym. To było ciekawe spotkanie - Agnieszka Troszczyńska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261