Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wybory do Samorządu WTZ

   Dnia 3 marca 2022 roku odbyły się wybory do Samorządu Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży. Wybory poprzedziła kompania kandydatów, którymi byli: Katarzyna Skrzypczak, Paulina Opara, Weronika Walczak, Oskar Weidemann, Maciej Wyszomirski, Hubert Skrzypczak, Marcin Miklejewski i Gracjan Walczak.
 
   Każdy uczestnik mógł oddać głos na dwóch wybranych przez siebie kandydatów. Nad przebiegiem i poprawnością wyborów czuwała komisja wyborcza w składzie: Agnieszka Ryczek, Elżbieta Smocikowska i Małgorzata Wachowiak.
Wybory były bardzo zacięte, konieczna była dogrywka.
Wyniki wyborów są następujące:
 
 
Przewodnicząca – Katarzyna Skrzypczak
Skarbnik – Maciej Wyszomirski
Sekretarz – Paulina Opara
Członek – Weronika Walczak
Członek – Marcin Miklejewski
 
   Nowemu Samorządowi serdecznie gratulujemy i życzymy udanej pracy, wielu ciekawych pomysłów na organizację imprez oraz godnego reprezentowania wszystkich uczestników naszego Warsztatu.
Staremu Samorządowi dziękujemy za 3 lata pracy. Przypominamy, że kadencja Samorządu trwa 2 lata. W związku z trwającą pandemią ostatnia kadencja wyjątkowo trwała 3 lata.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261