Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Informacja o projekcie

W naszym Warsztacie trwa realizacja, dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, projektu: Rozbudowa Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży – II etap. Projektodawcą jest organ prowadzący Warsztat: Obywatelska Fundacja na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży a realizatorem jest Starostwo Powiatowe w Chodzieży. Celem projektu jest zwiększenie dostępności do rehabilitacji społecznej i zawodowej dla osób niepełnosprawnych z Powiatu Chodzieskiego.

Od 16.04.2020 do 15.12.2020 r. Warsztat rozbudowano o dodatkowe 93,7 m² powierzchni użytkowej. Dzięki temu powstały dwie przestronne, jasne sale z pomieszczeniem magazynowym i nowoczesną łazienką dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dzięki obecnie otrzymanemu dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach obszaru F ,,Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III” na realizację projektu pn. ,,Rozbudowa Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży- II etap” dotychczasowa powierzchnia użytkowa Warsztatu zostanie ponownie zwiększona co w znacznym stopniu poprawi warunki rehabilitacji uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261