Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztatowe Andrzejki

Warsztatowe Andrzejki - 25 listopada 2021
 
   Zgodnie z tradycją również w naszym Warsztacie odbyły się Andrzejki. Najpierw w pracowni ceramicznej dowiedzieliśmy się, jak dawniej wyglądały tradycje andrzejkowe. Następnie były wróżby andrzejkowe, losowane, ja wylosowałam ul i tort. Myślę, że przyszły rok będzie obfitował w słodkości. Drugą częścią imprezy było lanie wosku - Joanna Kienic.
 
   Z okazji zbliżających się Andrzejek w naszym Warsztacie odbyła się impreza. Dowiedzieliśmy się, jak dawniej obchodzono Andrzejki. Później wylosowałem dom i fajkę. Dom oznacza, że będę miał w przyszłości dom bogaty a fajka oznacza, że może będę kapitanem statku. Potem laliśmy wosk i wróżyliśmy z niego a na koniec odbyły się tańce i zdjęcia w przebraniu - Maciej Wyszomirski.
 
   W tym roku warsztatowe andrzejki odbyły się grupowo. Na początek poznaliśmy dawne wróżby z przeszłości. Później były różne wróżby takie jak: lanie wosku, przekuwanie serc z imionami, losowanie z glinianej doniczki. Były też zdjęcia w przebraniu. Niespodzianką był pyszny obiad - Paulina Kowalska.
 
   Andrzejki bardzo mi się podobały. Były fajne wróżby. Najbardziej podobało mi się lanie wosku i zdjęcia w przebraniu – Katarzyna Skrzypczak.
 
   Bardzo podobały mi się wróżby, losowanie z kubeczków. Atmosfera w Warsztacie była bardzo miła – Oskar Weidemann.
 
   Najbardziej podobały mi się tańce, było świetnie – Adrian Sieradzki.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261