Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Jesienne spotkanie z przedszkolakami

    21 października grupa gospodarczo - uzawadawiająca odwiedziła Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Chodzieży. Przedstawiliśmy tematykę jesienną. Nasza koleżanka, Jola, była Panią Jesień i sama przygotowała swój strój. Dzieci były zadowolone. Paulina i Marcin pokazali swoje jesienne rysunki. Czytaliśmy też wiersze o jesieni i zadawaliśmy pytania o jesieni. Odbyły się także zajęcia plastyczne ( ślimak jesienny ). Dziękujemy za miłe spotkanie oraz upominki - grupa gospodarczo - uzawadawiająca.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261