Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Targi pracy w Pile

    11 października 2019 roku grupa zawodoznawcza, wraz z instruktorem Agnieszką Gałycz - Woźniak, pojechała do Piły na XII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Zapoznaliśmy się z różnymi zawodami, edukacją oraz szkoleniami.
Były różne stoiska, na których znajdowały się m.in. Strefa Doradców Zawodowych, Strefa Szkół, Strefa Warsztatów, Planetarium Mobilne i Strefa Politechniki Koszalińskiej, w której odbyły się wykłady o najnowszych technologiach. Były to ciekawe zajęcia.
Tego dnia udało nam się także uczestniczyć w Festiwalu Zawodów, zorganizowanym z okazji obchodów 100 - lecia Szkolnictwa Zawodowego w Chodzieży. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów!

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261