Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Kolejna wizyta w grupie "Motylki"

   Dnia 01.10.2019 roku byliśmy w przedszkolu Czerwona Ciuchcia w grupie „Motylki”. Zanieśliśmy dzieciom ceramiczne jesienne ozdoby. Przedszkolaki śpiewały piosenkę o liściach. Czytaliśmy dzieciom bajkę o jeżach. Z jesiennych, ceramicznych ozdób zostały zrobione zawieszki na gałąź. W ten sposób powstało kolorowe drzewo. Później dzieci malowały plastikowe kubki, z których powstały jesienne świeczniki. Nasza koleżanka Ola robiła zdjęcia. Potem piliśmy herbatę i pojechaliśmy na Warsztat. Miło spędziliśmy czas z przedszkolakami. Była to dobra, ciekawa integracja. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie w listopadzie - Ewa Kanty, Magdalena Kaczmarek, Paulina Kowalska, Aleksandra Grośty, Joanna Kasperska, Danuta Drzewiecka-Piechowiak i Hubert Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261