Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Świętowaliśmy Dzień Chłopaka!

Drodzy Panowie! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, radości, spełnienia marzeń, zdrowia i miłości każdego dnia 

   "Dnia 30 września odbył się w naszym Warsztacie Dzień Chłopaka. Chłopacy dostali od dziewczyn prezenty w postaci kubków, herbaty i batona. Dziewczyny zorganizowały także dyskotekę. Pracownia gospodarstwa -domowego upiekła również placek. Było bardzo fajnie" -Paulina Kowalska.

   "Na dyskotece warsztatowej tańczyłem z Jolą Kowal, Kasią Skrzypczak i Pauliną Oparą. Było fajnie. Dostaliśmy od dziewczyn prezenty, fajnie się bawiliśmy, dyskoteka była udana. Fajnie by było częściej organizować takie dyskoteki" - Hubert Skrzypczak.

   "Na dyskotece wszyscy się bawili, tańczyłam z chłopakami. Bardzo mi się podobało, było fajnie. Jestem zadowolona, że dyskoteka się udała. Dałyśmy chłopakom prezenty" - Ewa Kanty.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261