Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Kierowaliśmy autem!

     "W piątek, 26 października, przyjechali panowie z projektu: "Kierować każdy może’’. Największą niespodzianką było to, że mogliśmy usiąść za kierownicą i się przejechać samochodem. Naprawdę było za kierownicą fajnie, dawałam czadu. Reszta patrzyła jak ja jechałam z dumą, a szło mi nieźle nawet, jak na pierwszy raz. Nie bałam się wcale, było rewelacyjnie. A to był czerwony samochód, w którym czułam się jak Krzysztof Hołowczyc - Joanna Kasperska.

     "Podobało mi się, że mogłem kierować takim samochodem. Na sali pan bardzo fajnie opowiadał o bezpieczeństwie na drodze, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę. To już drugi raz kierowałem samochodem, trochę za mocno mi się przygazowało na początku. ale podobało mi się i było bardzo fajnie. Mogliśmy sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Pierwszy raz wszedłem do takiej czerwonej bryki" - Piotr Maćkowiak.

     "Najpierw mówiliśmy wiersze i poznawaliśmy przepisy i znaki drogowe, później poszliśmy na plac jeździć samochodem marki Seat. Uczyliśmy się jeździć z programem "Kierować każdy może. Samopoczucie miałem dobre do prowadzenia. Dla mnie to trochę skomplikowane było od strony kierowcy. Trzeba wiedzieć jak z redukować biegi i sprzęgło używać i dodawać gazu. Była pogoda pochmurna i zimna" - Maciej Wyszomirski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261