Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Powstanie Wielkopolskie. Bitwa o Chodzież"

         Dnia 14 października 2018 roku całą naszą warsztatową grupą wybraliśmy się na film pt.:  „Powstanie Wielkopolskie. Bitwa o Chodzież”. Bardzo mi się podobało jak żołnierze  walczyli  o nasze miasto i chwilami  były mocne sceny,  aż musiałam zasłaniać  oczy. Dobrze, że mój tata  był ze mną. Na filmie przedstawiono jak Chodzież wyglądała na starych fotografiach. Bardzo mi się ten film podobał. Po filmie pojechałam do domu i o filmie opowiedziałam mamie. A było naprawdę super, to był naprawdę świetny film -Joanna Kasperska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261