Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zajęcia w Warsztacie w Trzciance

       9 października 2018 roku pojechaliśmy do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Trzciance. Zwiedziliśmy Warsztat i pracownie: komputerową, ceramiczną, stolarską oraz stołówkę, na której lepiliśmy doniczki z gliny. W pracowni komputerowej rozwiązywaliśmy krzyżówki. Wyjazd mi się podobał - Agnieszka Troszczyńska.

       Byliśmy w WTZ w Trzciance, zwiedziliśmy Warsztat. Lepiliśmy z gliny różne elementy, podobały nam się zadania na komputerze. Bardzo nam się tam podobało i szczęśliwi pojechaliśmy do domu - Katarzyna Skrzypczak i Hubert Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261