Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Drugi człowiek moim oknem na świat"

      "28 września 2018 roku  wybraliśmy się wraz z instruktorami na chodzieski Rynek, aby wziąć udział w integracji z młodzieżą, która przyjechała do Polski z Ukrainy, a dokładniej z miasta Trostianiec. Spotkanie odbyło się w ramach projektu polsko - ukraińskiej wymiany młodzieży "Drugi człowiek moim oknem na świat". 
Na początku spotkania zostały wypuszczone na znak pokoju gołąbki, potem każda z grup powiedziała kilka słów o sobie. Dowiedzieliśmy się, że na Ukrainie też są placówki, które zajmują się osobami niepełnosprawnymi. Młodzież z Ukrainy zaprezentowała swoje talenty wokalne, utworzyliśmy także łańcuch przyjaźni, a na końcu młodzież zatańczyła taniec zwany "Belgijką". Bardzo podobało mi się spotkanie, było sympatycznie i będę je miło wspominać" - Joanna Kienic.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261