Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wzruszające spotkanie z autorką książki "Droga do marynarza"

20 października 2016r.  uczestniczyliśmy w spotkaniu z Kariną Kończewską, autorką książki "Droga do marynarza". Spotkanie odbyło się w Centrum Aktywności Seniora w Chodzieży.

"Pani Karina napisała książkę o swoim życiu, miała kilka operacji. Dostałam od niej autograf. Sama chciałabym napisać książkę o swoim życiu. Podobało mi się to spotkanie" - Agnieszka Troszczyńska.

"Spotkanie z panią Kariną bardzo mnie wzruszyło, ponieważ przeszła wiele operacji na nodze i była w stanie śmierci klinicznej. Jest bardzo energiczną osobą, nie poddaje się, idzie myślami do przodu, a nie wstecz, ma małą córeczkę, która w styczniu będzie miała roczek. Na spotkaniu było bardzo dużo ludzi, warto było pójść. Takich spotkań mogłoby być o wiele więcej. Łezka zakręciła się w oku ..." - Wiesława Paprzycka.

"Wrażenia ze spotkania są niesamowite. Najbardziej zafascynowało mnie opowiadanie o życiu pani Kariny. Uważa ona, że nie można się poddawać mimo trudności, trzeba działać. Nie warto przejmować się chorobą" - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261