Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zarażamy tolerancją

Niedawno uczestniczyliśmy w spotkaniu integracyjnym z uczniami Zespołu Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Ratajach. 27 października mieliśmy przyjemność gościć uczniów w naszym Warsztacie. Tak o spotkaniu pisze nasza uczestniczka Joanna Kienic:

"27 października, we wtorek, mieliśmy w naszym Warsztacie drugie spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ratajach. Tym razem zwiedzili nasze pracownie. Uczniowie też próbowali swoich sił manualnych w czasie naszych zajęć - to bardzo sympatyczne osoby. W pracowni ogrodniczo –plastycznej wspólnie dekorowaliśmy choinki. Na zakończenie spotkania mieliśmy słodki poczęstunek i mogliśmy się jeszcze bardziej zintegrować. Myślę, że takie spotkania powinny odbywać się częściej".


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261