Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Święta coraz bliżej

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W naszym Warsztacie trwają już oczywiście gorączkowe przygotowania, powstają świąteczne prace, do oglądania których zapraszamy do naszej galerii do działu: Boże Narodzenie.

W pracowni ceramicznej powstają  anioły, które mogą być pięknym prezentem dla Waszych bliskich, zdjęcia zobaczycie w dziale: Ceramika.

Wszystkich, którzy chcą w tradycyjny sposób przesłać życzenia dla swoich rodzin, znajomych i przyjaciół, zachęcamy do kupowania naszych kartek, wykonanych różnorodnymi technikami przez kilka pracowni.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261