Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Koncert i wystawa w Klubie Krater w Szamocinie

Dnia 28 września 2012, w piątek, w Szamocinie w Klubie Krater, odbył się  koncert Zespołu „Na Górze” oraz były wystawione prace z dziedziny sztuki art brut. Organizatorem było Stowarzyszenie Na Górze oraz nasz Warsztat. Prace były wystawione do sprzedaży, uzyskane pieniądze były przeznaczone na aktywizację społeczną osób niepełnosprawnych. Na koncercie była atmosfera kameralna, zespół przygrywał swoje popularne utwory, które cieszyły się dużym powodzeniem. Moje wrażenia z koncertu były bardzo dobre,  pozytywne, nieźle się bawiłem.

Tekst: Przemo

Pozostałe zdjęcia w galerii

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261