Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Jesienna Integracja

Dnia 26 października o godzinie 17:00 spotkaliśmy się w Restauracji "Piwnica Chodzieska" na "Jesiennej Integracji".

 

Dnia 26.10.2011 roku odbyła się „Jesienna Integracja” w „Piwnicy Chodzieskiej”. Spotkanie rozpoczęła instruktorka Danka przestawiając nową Panią Kierownik, powiedziała też kilka słów. Po słowach Danki rozpoczęła się część artystyczna, między innymi czytanie wierszy przez Jolę i Przemka, jak również śpiewanie wierszy przez Asie i Pana Wojtka. Później zagrał dla nas zespół Na Górze. Można było też kupić sobie sok, piwo, kawę, frytki, deser i porozmawiać. Przy wyjściu można było kupić tomiki z wierszami. Ja kupiłam sok pomaranczowy, był bardzo dobry, porozmawiałam też z Karoliną i Danielem. Mi się bardziej podobało pierwsza część. Myślę, że się udało i było dużo ludzi.

(tekst: Paulina   Kowalska )

Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej galerii

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261