Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Pierwszy Dzień Wiosny

     Pierwszy Dzień Wiosny, pełen radości, słońca i przyjaźni. W tym dniu łączyliśmy się z osobami z zespołem Downa. Na znak naszej solidarności, ubraliśmy różne, kolorowe skarpetki. Rozmawialiśmy o szacunku, życzliwości i serdeczności a także wspieraniu osób z tą niepełnosprawnością. Wzięliśmy także udział w akcji 'Solidarność w parze z pomaganiem" i przekażemy zakupione skarpetki Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Chodzieży. To był bardzo kolorowy dzień. Niech dobra energia wraz z wiosną dotrze do osób wymagających wsparcia - Agnieszka Ryczek.
 
  21 marca w naszym warsztacie był obchodzony Pierwszy Dzień Wiosny a poza tym święto osób z zespołem Downa. Mieliśmy okazje brać udział w konkurencjach sportowych takich jak rzut piłką do kosza, slalom z woreczkiem na głowie, rzut woreczkiem do celu. Odwiedził na także kolega z Ukrainy, który mieszka teraz w Chodzieży. Zrobiliśmy też zdjęcie kolorowych skarpetek . Ten dzień był sympatyczny i bardzo udany - Asia Kienic.
 
   Pierwszego dnia wiosny w naszym Warsztacie odbyły się różne konkurencie sportowe. Mieliśmy również kolorowe skarpetki, każda inna, bo to też dzień osób z zespołem Downa. Odwiedził nas kolega z Ukrainy. Wiosna kojarzy mi się z budzącą się do życia przyrodą coraz dłuższymi dni, pierwszymi kwiatami, cieplejszymi dniami - Paulina Kowalska.
 
      W dniu 21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny, można topić marzannę, a na Warsztatach pokazywaliśmy swoje kolorowe skarpetki, ponieważ jest to również dzień osób z zespołem Downa. O godz. 10:00 wszyscy wyszliśmy na świeże powietrze, aby wspólnie brać udział w różnych konkurencjach sportowych np. rzut do kosza, rzut woreczkiem do celu, oraz wyścigi z woreczkiem na głowie między pachołkami. Bałam się tej konkurencji, ponieważ nie chciałam żeby mi spadł woreczek z głowy - Agnieszka Troczyńska.
 
      W dniu 21.03.2022r., w naszym Warsztacie mieliśmy pierwsze powitanie wiosny. Mieliśmy różne konkurencje sportowe oraz odwiedził nas gość z Ukrainy, który mieszka w Chodzieży. Również jedliśmy kiełbaskę z grilla oraz pyszny placek - Asia Kasperska.
 
     21 marca 2022r., odbył się Dzień Wiosny. Były różne konkurencje sportowe m.in.: rzut piłką do kosza, slalom z woreczkami na głowie, strzelanie do bramki, oraz rzut woreczkiem do celu. Mieliśmy również grilla z pieczoną kiełbaską. Były też robione zdjęcia różnych skarpetek z okazji Dnia Zespołu Downa. WTZ w Chodzieży zebrał skarpetki m.in. dla dzieci z Ukrainy - Paulina Opara.
 
   21 marca mieliśmy zabawy na dworze, bo był Pierwszy Dzień Wiosny. Brałem udział w kopaniu piłki do bramki, rzucałem woreczkiem do celu i szedłem z woreczkiem na głowie. Rzucałem piłką do kosza. Grała muzyka i były kiełbaski. Podobał mi się ten dzień - Cezary Janiszewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261