Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzięki współpracy z Zarządem Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Zielony Zakątek" 28 sierpnia odbyła się impreza "Pożegnanie wakacji 2019".
Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Wojciechowi Wrzeszczowi, Panu Janowi Grdeniowi, Pani Grażynce i Panu Eugeniuszowi.

   "28 sierpnia odbył się piknik na ogródkach działkowych, w którym wziął udział Pan Mateusz Krojenka, finalista programu "Master Chef". Pan Mateusz pokazał nam jak zrobić sałatkę z makaronu i warzyw, a także lemoniadę z cytryn i pomarańczy. Przygotował i podał przepis na piersi kurczaka z grilla. Na pikniku jedliśmy także chleb ze smalcem i ogórkami oraz ciasta. Wspólnie bawiliśmy się z rodzicami przy grillu. Atmosfera była serdeczna i miła a spotkanie udane" - Przemysław Kaniewski i Katarzyna Skrzypczak.

   "Wczorajszy dzień był dla naszego warsztatu dniem kończącym okres wakacyjny. Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy, wspólnie z rodzicami, na pikniku plenerowym na terenie działek "Zielony Zakątek" w Chodzieży. Na początku spotkania został został zaprezentowany pokaz kulinarny, podczas którego Pan Mateusz przygotował sałatkę z makaronu oraz orzeźwiającą lemoniadę. Drugą częścią spotkania było przekazanie informacji o projekcie unijnym dla osób niepełnosprawnych. Następnie rozpoczął się piknik, na którym było wiele pysznych smakołyków, które mogliśmy skosztować przy wspólnym grillu" - Joanna Kienic.

   "Podobało mi się jak Pan Mateusz Krojenka robił potrawy na grilla i lemoniadę. Dania bardzo mi smakowały. Impreza była fajna, pierwszy raz byliśmy na działkach" - Piotr Maćkowiak.

   "Dnia 28 sierpnia mieliśmy grilla połączonego z pożegnaniem wakacji. Była muzyka i nawet Mateusz Krojenka, finalista Master Chefa, który opowiadał jak można doprawić sałatkę. I nawet byli zaproszeni nasi rodzice. Moje uszy wytrzymały cały hałas i rodziców uszy też wytrzymały. Była też pani co robi szkolenia. Naprawdę mi się podobało na tej imprezie i mam cudowne wrażenia" - Joanna Kasperska.

   

20 sierpnia 2017r.  w parku im. ks. Ostrowskiego w Chodzieży, odbyło się korso, czyli wystawa plonów chodzieskich działkowców. Była to 42. edycja tego święta.Także w tym roku otrzymaliśmy polny na rzecz naszych podopiecznych od Działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych "Zielony Zakątek".

Serdecznie dziękujemy i życzymy Państwu zdrowia, pomyślności i wytrwałości,  oraz by kolejne lata obfitowały w coraz to bogatsze plony.

20 sierpnia 2015 roku pożegnała się  z nami Pani Marzena Szykowna, która przez 2 lata była instruktorem w pracowni rękodzielniczej.

Dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych w nowej pracy.


24 sierpnia mała grupa pojechała naszym warsztatowym samochodem na wycieczkę do poznańskiego Zoo.

 

img_2994img_2995img_3009img_3032