Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Odwiedziny przedszkolaków

   6 października  2021 roku odwiedzili nas przedszkolacy z Niepublicznego Przedszkola nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży. Na początku spotkania przedstawiliśmy się a później zaprosiliśmy gości na przedstawienie „Pani Jesień”. Rolę pani jesieni odegrała Jolanta Kowal, która sama przygotowała swoją sukienkę (przyszyła liście). W przestawieniu wystąpili także: Paulina Opara, Marcin Miklejewski, Julita Kwiatkowska, Damian Holka, Jacek Furlatowski, Małgorzata Wendland,  Oskar Weidemann, Wojciech Połczyński, Katarzyna Skrzypczak i Ewelina Nowicka. Później odbyły się zajęcia plastyczne pt. „Jeżyk jesienny”. Dzieci wykorzystały kolorowe liście, które przykleiły na wydrukowanego jeża. Malowały także farbami jesienne grzyby. Dziękujemy za bardzo miło  spędzony czas, było przyjemnie. Pozdrawiamy - uczestnicy spotkania.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261