Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Noc zawodowców"

    Dnia 1 października 2021roku poszliśmy do zespołu szkół Zawodowych im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży Na noc zawodowców. Na początku spotkania poszliśmy na halę Sportową na n której odbyło się otwarcie imprezy. Spotkaliśmy się aby zobaczyć zawdy, Których można się nauczyć w szkole, a są to! Ogrodnik fryzjer, krawiec, kucharz. Po imprezie poszliśmy z grupą do kawiarni św. Floriana na lody. Podobało mi się to spotkanie - Agnieszka Troszczyńska.
    Po raz czwarty odbyła się „Noc Zawodowców” w Zespole Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży, Centrum Kształcenia Zawodowego, dnia 1 października 2021 roku. Udział w spotkaniu wzięli uczestnicy z różnych pracowni: Paulina Opara, Cezary Janiszewski, Ewa Kanty, Adrian Sieradzki, Agnieszka Troszczyńska, Przemysław Kaniewski ,oraz instruktorzy: Agnieszka Mazur, Wioletta Bedołek i Agnieszka Gałycz – Woźniak.
    Program wydarzenia był bardzo ciekawy. Na początku wszyscy zgromadzili się ma sali gimnastycznej. Było tam krótkie przedstawienie zawodów „zawodowa scena” oraz główna gwiazda: Jakub Herford. Odbyły się pokazy zawodowe w wybranych salach np.: prezentacja zawodów ogrodnik, technik usług pocztowych i finansowych, technik informatyk, fryzjer, krawiec, kucharz, tapicer itp. Byliśmy także w kawiarni na deserach lodowych - Paulina Opara.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261