Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Udany Dzień Chłopaka

   30 września odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka w Restauracji Prima w Chodzieży. Bawiliśmy się przy różnorodnej muzyce. Był też poczęstunek – hamburger i deser lodowy z malinami. Każdy z chłopaków dostał w ramce zdjęcie dziewczyn i po batoniku. Bardzo mi się podobało i było fajnie. Uważam ten dzień za udany – Paulina Opara.
 
   Chłopakom podobały się prezenty. Jedzonko było pyszne , dyskoteka bardzo fajna. Chciałabym więcej takich imprez – Katarzyna Skrzypczak.
 
    Wczoraj było święto chłopaków. Był pyszny hamburger, lody i frytki. Tańczyłem na parkiecie kilka godzin, było super. Szkoda, że nie było lamp na stojakach, mikserów i wytwornicy do dymu. Następna dyskoteka powinna być z didżejem. Dostałem ramkę do zdjęć i batona. Ramka była bardzo fajna. Robiłem też zdjęcia i nagrywałem filmiki. Mój tata, Paweł, jest didżejem - Adrian Sieradzki.
 
    Po raz pierwszy odbyła się zabawa taneczna w restauracji Prima w Chodzieży. Był poczęstunek - hamburgery i deser lodowy. Wszystkim chłopkom życzymy dużo zdrowia i spełnienia marzeń - Agnieszka Troszczyńska.
     Dnia 30 września obyła się dyskoteka z okazji Dnia chłopaka. Tańczyliśmy w lokalu. Samorząd ufundował lody. Zabawa była fajna, bardzo mi się podobało. Dostaliśmy ramki ze zdjęciem dziewczyn – Cezary Janiszewski.
    W dniu 30. 09. 2021 odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Chłopacy dostali piękne ramki ze zdjęciami od dziewczyn. Samorząd ufundował wszystkim lodowe desery z malinami. Była wspólna zabawa. Dawno już tak Dobrze się nie miła, w dyskotekowych radosna atmosfera i oby takich imprez było więcej w przyszłości – Przemysław Kaniewski.
 
    Na Dzień Chłopaka poszliśmy do Primy. Była zabawa, poczęstunek i deser. Było fajnie. Fajna muzyka. Tańczyłem. Dostaliśmy życzenia i prezenty . Najbardziej podobała mi się muzyka - Maciej Wyszomirski.
 
Impreza była świetna. Prezenty się chłopakom podobały, jedzenie było pyszne. M mój Marcin był zaskoczony, że mu dałam prezent – Joanna Kasperska.
 
Bardzo mi się podobała dyskoteka. Było dobre jedzenie i pyszne lody z malinami na gorąco. Było super – Marta Burzyńska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261