Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracja z przedszkolakami z Szamocina

Dnia 28 września 2021 roku uczestnicy z pracowni: krawieckiej i gospodarczo - uzawadawiajacej pojechali do Gminnego Przedszkola Publicznego w Szamocinie.
 
   Jolanta Kowal przywitała dzieci jako "Pani Jesień". Czytaliśmy też bajkę o "Jeżyku Cyprianie - pierwszy dzień jesieni". Później odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci wyklejały jeże: plasteliną, naturalnymi liśćmi, wełną.
   Dziękujemy bardzo za zaproszenie oraz integrację - Paulina, Jola, Marcin, Julita i Jacek.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261