Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Niezwykłe spotkanie z panem Michałem

   Spotkanie z panem Michałem bardzo mi się podobało. Ciekawie opowiadał o sporcie. Opowiadał o zawodach, w których brał udział i o medalach. Jeden medal zginął i go nie odnalazł. Miał też wypadki. Złamał nawet obojczyk, ale jak wyzdrowiał to wracał do treningów. Zachęcał nas do spróbowania jazdy na rowerze i trenowania triatlonu. Powiedział, że chętnie nam w tym pomoże. Spróbowałam swoich sił na rowerze, było ciężko ale się udało! Było super - Katarzyna Skrzypczak.
 
   21 września 2021 roku odbyło się spotkanie z panem Michałem Zemke, który jest triatlonistą. Jest to dyscyplina sportu wymagająca dużego wysiłku. Składają się na nią 3 dyscypliny: pływanie, bieganie i jazda na rowerze. Triatlon to popularna dyscyplina na świecie. Pan Michał brał udział w zawodach Polsce i za granicą. Opowiadał jak rozpoczęła się jego przygoda z triatlonem. Pokazywał swoje osiągnięcia sportowe, stroje, medale oraz rowery wyczynowe. Każdy chętny mógł wypróbować swoich sił. Pan Michał łączy sport z pracą zawodową. Jest to ciężka i trudna praca. Nawet osoby niepełnosprawne mogą trenować triatlon. Spotkanie było bardzo owocne i podobało mi się - Przemysław Kaniewski.
 
   Pan Michał opowiadał o sporcie. Uprawia triatlon czyli bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Pokazywał nam swoje medale. Wszyscy chętni mogli spróbować jazdy na jego rowerach. Pan Michał dużo trenuje. Spotkanie bardzo mi się podobało – Cezary Janiszewski.
 
   Pan Michał jest triatlonistą – jeździ na rowerze, pływa i biega na różnych zawodach. Opowiadał, że miał wypadek i zdobywał różne medale. To było ciekawe spotkanie. Mogliśmy spróbować jazdy na rowerze wyczynowym. Dostałam czepek w prezencie – Agnieszka Troszczyńska.
 
   We wtorek odbyła się prezentacja o triatlonie. To trzy dyscypliny sportu, które się uprawia: pływanie, bieganie i jazda na rowerze. Pan Michał Zemke opowiedział o swoim życiu, pokazał medale. Do tego przyniósł rower treningowy, z którego każdy mógł skorzystać – Adrian Szajowski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261