Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

20-lecie pracy Agnieszki Gałycz - Woźniak

10 września 2021r. świętowaliśmy 20-lecie pracy naszej instruktorki Agnieszki Gałycz - Woźniak.
 
   Z okazji 20 – lecia pracy życzymy wszystkiego najlepszego: zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i dalszych sukcesów w pracy - chłopaki ze stolarni.
 
   Z okazji Jubileuszu 20- lecia pracy pani Agnieszki – dziękujemy za wspólne lata pracy, pomoc w realizacji powierzony nam zadań, zrozumienie, wsparcie i życzliwość. Życzmy z tej okazji dużo zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym – uczestnicy z pracowni gospodarstwa domowego.
 
Życzymy zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech Ci się z nami dobrze pracuje. Bardzo Cię lubimy i lubimy z Tobą pracować. Jesteś bardzo miła, życzliwa i bądź z nami jak najdłużej – uczestnicy z pracowni komputerowej.
 
Agnieszka Gałycz – Woźniak zawsze była dla mnie miła, pomagała mi. Jest bardzo fajną instruktorką - Paulina Kowalska.
 
Miałem okazje być w grupie pani Agnieszki. Jeździliśmy razem na praktyki. Dużo się nauczyłem o zawodach. Bardzo mi się podobało - Maciej Wyszomirski.
 
Pomagałem pani Agnieszce w pracach porządkowych. Jest fajna i pracowita - Gracjan Walczak.
 
Bardzo nam się z Agnieszką dobrze pracuje. Lubimy jeździć i chodzić do przedszkoli i zakładów pracy. Agnieszka jest miła i stanowcza, ma podejście do uczestników – Jola Kowal.
 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261