Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Piknik nad jeziorem Miejskim

   10 lipca 2021 roku odbył się piknik nad Jeziorem Miejskim na przystani LOK w Chodzieży. Mieliśmy grilla - pieczoną kiełbasę, ciastka i napoje. Były warsztaty kuglarsko- cyrkowe, które poprowadzili Monika i Karol Bykowscy z Szamocina. Każdy mógł spróbować trzymać talerzyk, który kręcił się na kiju. Można było potańczyć z chustami do muzyki. Bardzo mi się podobało, było fajnie. Uważam sobotę za udany dzień. Warsztat kuglarsko – cyrkowy ufundował Samorząd WTZ -Paulina Opara.
 
   W sobotę byliśmy nad jeziorem Miejskim na grillu przed przerwą urlopową. Było fajnie, były rozdawane dyplomy za wzorową pracę - Marta Burzyńska.
 
   W sobotę 10.07. 2021 roku było podsumowanie półrocza nad Jeziorem Miejskim. Milo spędziliśmy czas. Byli też kuglarze z Szamocina, którzy zabawiali nas. Mieliśmy pomalowane twarze, dostaliśmy balony, z których można było zrobić różne rzeczy. Dostaliśmy kolorowe chustki i z nimi tańczyliśmy w rytm muzyki. Kręciliśmy plastikowe talerze na drewnianym kiju i to było trudne zadanie. Był też grill z kiełbasą i nagroda za dobrą i wzorową pracę. Miło spędziliśmy czas- Agnieszka Troszczyńska i Ewa Kanty.
 
   Na pikniku bardzo mi się podobało, pogoda była w kratkę. Byli też kuglarze z Szamocina, którzy pokazywali różne sztuczki np.: z talerzem na patyku oraz taniec z chustami. Był fajny podkład muzyczny. Obchodziliśmy też imieniny uczestników - każdy dostał prezent imieninowy. Niektórzy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne za sumienne wykonaną pracę. Był również grill, słodycze oraz napoje. Imprezę uważam za udaną - Wiesława Paprzycka.
 
   10 lipca 2021 przy Jeziorze Miejskim odbył się piknik WTZ. Dzięki Samorządowi mogliśmy oglądać kuglarzy. Pan Karol i Pani Monika pokazali nam różne sztuczki, które mogliśmy próbować się nauczyć. Przy muzyce uczyliśmy się żonglować, tańczyć z chustami. Na zakończenie zjedliśmy smaczną kiełbasę z grilla i trochę słodyczy. Impreza była udana – Julita Kwiatkowska.
 
   10 lipca, w sobotę, spotkaliśmy się nad jeziorem Miejskim by podsumować półrocze naszej pracy. Widzieliśmy tam łódki, „Chodzieżankę” i żaglówki. Byli też kuglarze: Karol i Monika. Pokazywali różne sztuczki i nas zabawiali, malowali twarze i robili różne rzeczy z balonów. Imprezę ufundował Samorząd Warsztatowy – dziękujemy! Na koniec dostaliśmy prezenty imieninowe, a niektórzy dostali wyróżnienia za pracę – Gracjan Walczak.
 
   Piknik był bardzo ładny. Podobały mi się sztuczki kuglarskie. Dużo tańczyłem. Jadłem kiełbasę z grilla. Czułem się fajnie – Adam Roguski.
 
   Na pikniku był słodki poczęstunek i kiełbaska z grilla. Odbyły się warsztaty kuglarskie. Mogliśmy wykonywać różne sztuczki. Na koniec dostaliśmy prezenty imieninowe i dyplomy za dobrą pracę. Bardzo mi się podobało, pogoda w miarę dopisała – Maciej Wyszomirski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261