Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Udany dzień w Alpakolandzie!

   Dnia 6 lipca 2021 roku pojechaliśmy do Alpakolandu. Po dotarciu na miejsce pani przewodnik oprowadziła nas po zagrodach zwierząt, mówiąc kilka  informacji o nich.  Były  tam różne alpaki - chłopcy, dzieci i dziewczyny. Karmiliśmy je marchewkami. Oprócz nich były kozy, owce, konie, świnie, osły, byk, króliki, gęsi i pies. Można było przejechać się na koniu.  Ja skorzystałam  z przejażdżki.  Dotykałam wełny alpaki, z której robi się kołdry. Kupiłam sobie breloczek z białą alpaką. Po zobaczeniu wszystkich zwierzą był obiad.  Uważam wyjazd za udany, bardzo mi się podobało - Paulina Kowalska.       

   Po dłuższym czasie nie korzystania z grupowych atrakcji  nasz warsztat wybrał się na krótką wycieczką do Alpakolandu  w Klotyldzinie. Będąc na miejscu mieliśmy kontakt z różnego rodzaju zwierzętami, gównie z alpakami. Mogliśmy też karmić zwierzęta oraz je dotykać. Próbowałam też swoich sił na  przejażdżce konnej, dzięki której przypomniałam sobie dziecięce  zajęcia z hipoterapii.  Wycieczka była udana - Joanna Kienic.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261