Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztatowy dzień sportu połączony z grillem

   Po długiej przerwie wreszcie nadszedł dzień, w którym mogliśmy się wspólnie pobawić i zrobić grilla. Czekaliśmy na tę chwilę z niecierpliwością i wytęsknieniem!

    "2 czerwca 2021 roku mieliśmy dzień sportu na warsztacie, który zorganizowali rehabilitanci: Wojciech Chyra i Agata Dumke. Była też zumba i tańczyliśmy. Mieliśmy różne konkurencje np.: rzut piłą do kosza, rzut woreczkami do celu, slalom miedzy pachołkami z piłką, slalom z woreczkiem na głowie, rzut piłka lekarską. Mieliśmy też grilla- była pieczona karkówka. Bardzo mi się podobało i było fajnie i pogoda dopisała. Uważam za udany ten dzień"- Paulina Opara.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261