Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Obchody Dnia Kobiet

   Ze względu na hybrydowe zajęcia w naszym Warsztacie obchody Dnia Kobiet rozpoczęliśmy już 5 marca a zakończyliśmy 15 marca 2021r. :-)

   Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności, dla wspaniałych dziewczyn życzą chłopaki z WTZ. Maciej, Tomek
8 Marca jest Dzień Kobiet w ten dzień daje się kwiaty , można zaprosić swoja kobietę ,na kolacje do restauracji , zrobić rano kawę i śniadanie ,można, iść na spacer ,do kina na film. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzą chłopaki z WTZ. Hubert, Damian.
 
   W naszej pracowni komputerowej mamy 3 kobiety: Paulinę Oparę, Katarzynę Skrzypczak i Aleksandrę Grośty. Mamy także naszą instruktorkę Elżbietę.
Dziewczyny są miłe, uprzejme i pracowite.
Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów i rozwijania swoich zdolności. Cieszymy się, że jesteście z nami – chłopaki z pracowni komputerowej: Marcin Miklejewski, Karol Woźniak i Wojtek Połczyński.
 
   Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom.
   "Dziękujemy wszystkim chłopakom za miły upominek z okazji naszego święta" - Agnieszka, Magda, Wiesława, Ania.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261