Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Poznajemy nowe technologie

   18 lutego uczestniczki: Paulina Opara z pracowni komputerowej i Paulina Kowalska z pracowni ceramicznej, jako pierwsze miały możliwość skorzystania z nowej oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej im. S. Michalskiego w Chodzieży.
   Otrzymały do dyspozycji wypożyczone czytniki e-booków wraz z zapewnionym darmowym dostępem do biblioteki cyfrowej serwisu Legimi - bogato wyposażonej w nowości. Serdecznie dziękujemy za zdalną pomoc w wypożyczeniu oraz w nauce obsługi czytników bibliotekarzowi Honoracie Struzik. Liczymy na dalszą, owocną współpracę 🙂Obu Paulinom życzymy powodzenia w obsłudze nowego sprzętu i przyjemności z czytania e-booków - Elżbieta Smocikowska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261