Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

To już rok!

   "1 lutego upływa rok od przyjęcia na Warsztat naszego uczestnika Tomka Hein. Życzę Mu dalszych sukcesów w nowych pracowniach. Tomek, po roku spędzonym w pracowni komputerowej, w kolejnym półroczu idzie do pracowni ogrodniczo- plastycznej. Wszyscy z pracowni komputerowej życzymy Mu, aby w nowej pracowni nauczył się różnych nowych i ciekawych rzeczy" - Paulina Kowalska.
 
   "Tomasz jest fajnym kolegą, jest pracowity i słuchał poleceń Elżbiety. W naszej pracowni komputerowej był miły" – Marcin Miklejewski.
 
   "Tomka znam od roku. Przez ten okres byliśmy razem w jednej pracowni. Kiedy zachorowałam zadzwonił do mnie pytając o moje samopoczucie. Wcześniej kiedy go jeszcze nie znałam, byłam dokonać zakupu kapusty w jego gospodarstwie. Jest bardzo miły i cieszę się, że będziemy nadal w jednej grupie. Życzę Tomkowi aby nadal nasza przyjaźń trwała" - Wiesia Paprzycka.
 
Tomaszu, życzymy Ci abyś dalej się rozwijał i nabywał nowe umiejętności w kolejnych pracowniach - Elżbieta Smocikowska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261