Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Słodka niespodzianka

16 grudnia 2020r. dotarła do nas świąteczna paczka od naszej koleżanki Małgorzaty Cyranowskiej, która była pracownikiem naszego Warsztatu.
To naprawdę bardzo miła niespodzianka, tym bardziej, że paczka przyszła spoza granic naszego kraju.
Gosiu serdecznie dziękujemy za pamięć i przesłane pyszności. Pozdrawiamy Cię serdecznie i przesyłamy ciepłe, świąteczne pozdrowienia i życzenia w imieniu wszystkich uczestników i pracowników naszego Warsztatu.
Bądź zdrowa i do szybkiego zobaczenia - kiedy będzie to już możliwe!
 
22 grudnia otrzymaliśmy także paczkę "Z najlepszymi życzeniami świątecznymi, zdrowia, ciepła i pogody ducha. Aby zbliżające się Święta i kolejny Rok były pełne radości i wewnętrznego spokoju" - od Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu. Serdecznie Wam dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego na te Święta i cały 2021 Rok.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261