Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Talent doceniony!

1 grudnia 2020r.
 
   Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz uczestnik, Marcin Miklejewski, został Laureatem Wielkopolskiej Edycji XVIII Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.
   Praca Marcina pt.: "Myśli nieoczywiste" zajęła II miejsce w kategorii "Rysunek i grafika". Tym samym Marcin zakwalifikował się do dalszej, ogólnopolskiej części konkursu, której wyniki poznamy w przyszłym roku.
   Hasło przewodnie tegorocznej edycji to: „Tajemnica mojej wyobraźni”.
   Warto podkreślić, że w tym roku do Oddziału Wielkopolskiego PFRON wpłynęło 217 prac z 61 placówek aktywizujących osoby z niepełnosprawnością.
Marcinowi serdecznie gratulujemy już osiągniętego sukcesu i oczywiście trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie ogólnopolskim.
 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261