Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zapraszamy na świąteczne zakupy!

27 listopada 2020r.
 
Serdecznie zapraszamy do sklepu "Arka" w Chodzieży na świąteczne zakupy!
 
   Znajdziecie tam kartki, upominki i stroiki wykonane przez Uczestników naszego Warsztatu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
Niestety, po raz pierwszy w historii naszej długiej i pięknej współpracy z panem Arkadiuszem Zimnym, nie odbędzie się uroczyste otwarcie naszej wystawy. Nie spotkamy się razem przy stole, śpiewając kolędy i wykonując świąteczne rękodzieła. Pamiętajmy jednak, że nasze zdrowie i życie jest teraz najważniejsze. Miejmy nadzieję, że już za rok znowu razem będziemy mogli się spotkać i świętować.
  Zachęcamy Was do kupowania prac. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację społeczną naszych Uczestników.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261