Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dzień Kobiet z Kołem Gospodyń Miejskich

   Dnia 10 marca 2020 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży odbył się Dzień Kobiet oraz podsumowanie konkursu "Portret Chodzieżanki". Imprezę zorganizowało Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży.
   Pani prowadząca spotkanie opowiadała jaka jest Chodzieżanka, jakie ma talenty, co ją smuci, co weseli. Pan grał na organach i śpiewał piosenki. Było bardzo miło. Nasze dwie koleżanki, które wzięły udział w konkursie, zostały wyróżnione: Paulina Kowalska i Joanna Kasperska. Gratulujemy! Był słodki poczęstunek oraz czas na "babskie" rozmowy. Były także obchodzone 3 Urodziny Koła Gospodyń Miejskich.
W imprezie wzięły udział przedstawicielki z naszego Warsztatu: Aleksandra Grośty z mamą, Joanna Kasperska z mamą, Ewa Kanty, Elżbieta Smocikowska, Danuta Drzewiecka - Piechowiak i ja - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261