Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Bieg charytatywny dla Iwki

Organizatorem biegu było Niepubliczne Przedszkole im. Szewczyka Dratewki, a partnerem fundacja „Złotowianka”.

    "Dnia 15 czerwca 2019 roku odbył się bieg charytatywny dla Iwy, która stoczyła walkę z rakiem. Iwa jest córką naszej instruktorki Justyny Ziegenhagen. Na scenie podarowaliśmy ceramiczne serce z dedykacją dla Iwy. Zostało ono wykonane w naszym warsztacie w pracowni ceramicznej. Powiedziałam: nasze serce jest dla Ciebie. W biegu brały udział dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej na 400 metrów, a także dorośli na 5 km. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i ceramiczne serduszka wykonane w naszym warsztacie. Było super, wszyscy dali radę!" - Jola Kowal.

    "Iwa to chora dziewczynka uczęszczająca do przedszkola. Jest ona nam bardzo bliska, ponieważ Jej mama jest naszym pracownikiem. Zebrane pieniądze mają być przeznaczone na dalszą rehabilitację. W biegu startowało wiele osób, w tym biegu nie było przegranych. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i ciepły posiłek regeneracyjny. Były też dodatkowe zabawy. Ze względów zdrowotnych nie mogłam pójść, ale dzielnie reprezentowała mnie moja mama Józefa, która przeszła ten dystans. Ja z tatą jej dzielnie kibicowałam. Dziękuję bardzo Tobie Mamo, że tak dzielnie przeszłaś te 5 kilometrów" - Wiesława Paprzycka.

   "Wzięliśmy udział w biegu charytatywnym dla Iwy. Szłam z kijkami Nordic Walking i dałam radę przejść cały dystans wokół jeziora Miejskiego. Bardzo mi się podobało i jestem zadowolona z siebie, że mi tak dobrze poszło. Był to udany dzień" - Paulina Opara.

   „Bieg był bardzo fajny. Super mi się jechało wózkiem, z małą pomocą pani kierownik” – Piotr Maćkowiak.

   „Pierwszy raz tak daleko szłam z kijkami” – Anna Sass.

   „A ja szłam z rodzicami jako ostatnia, ale nóżki moje chwilami potrzebowały przerwy i szliśmy dalej. Piłam wodę, tata z telefonu puścił muzykę. I szłam dalej. Potem była końcowa linia mety i wydałam okrzyk radości i to głośny okrzyk! A potem to mi gratulowali, że dałam radę i zjadłam pomidorówkę. Trochę się opaliłam, było super, dostaliśmy medale pamiątkowe i wodę do picia - Joanna Kasperska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261