Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Rozpoczęliśmy praktyki w ZAZ -ie

    Dnia 6 czerwca 2019 roku uczestnicy z WTZ w Chodzieży: Jola, Marcin, Maciej i Przemysław, wraz z instruktorem Agnieszką, wyruszyli pociągiem do Piły, gdzie rozpoczęli trening umiejętności zawodowych w Zakładzie Aktywności Zawodowej. 
    Podczas treningu uczymy się samodzielności np.: kupujemy bilety na pociąg, uczymy się też dobrze pracować. W zakładzie mamy swoje szafki, przebieramy się w odzież roboczą. Jola ma praktyki w dziale krawieckim, gdzie uczy się szycia na maszynie, przeplatania sznurków do ekologicznych torebek na pieczywo.
Przemek, Maciej i Marcin są w dziale porządkowym i uczą się pracy na terenie zielonym, porządkują między innymi: place zabaw, boiska ( zbierają plastiki, papier, szkło, grabią, zamiatają ).
   13 czerwca, w drugim dniu praktyk, chłopcy wykonywali prace na terenie zielonym w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra ( koszenie trawy kosiarką spalinową, pielenie, wyrywanie chwastów, grabienie, zbieranie śmieci ). Praktyki są bardzo ciekawe - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261