Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Udany wyjazd do Piły

    Dnia 11 czerwca 2019 roku byliśmy z grupą uczestników WTZ, wraz z instruktorami" Małgosią Cyranowską, Andrzejem Pływaczykiem i Agnieszką Mazur, w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Pile. Rano jechaliśmy pociągiem. Na miejscu przywitał nas sam pan dyrektor Witold Urbanowicz i zaproponował zimne napoje, kawę, herbatę oraz pyszne ciasto. Po spotkaniu w sali konferencyjnej oprowadził nas po zakładzie i po wszystkich działach. Byliśmy w dziale krawieckim, gdzie szyją torby oraz poznaliśmy pracę hafciarki. W kolejnym dziale spotkałem kolegę Roberta, który tu pracuje i pakuje chusteczki. Podobał mi się dział, w którym montują kable. W drodze powrotnej poszliśmy do Galerii Vivo na lody i drobne zakupy. Wróciłem do domu zadowolony - Czarek Janiszewski.

    11 czerwca pojechaliśmy pociągiem do Piły do Zakładu Aktywności Zawodowej. Pan dyrektor opowiadał nam, jakie tam prace wykonują. Mają też zajęcia muzyczne, masaże i ćwiczenia rehabilitacyjne. Mają też możliwość spożycia posiłku, mogą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, wyjeżdżają na różne wycieczki. Chociaż było bardzo gorąco wyjazd był bardzo udany - Kasia Skrzypczak, Weronika Walczak i Ewa Kanty.

 

    Wczoraj odbył się wyjazd do ZAZ-u w Pile. Do Piły pojechaliśmy pociągiem z Chodzieży, gdzie pieszo doszliśmy do ZAZ-u. Było bardzo gorąco. Pan dyrektor opowiadał o tym, co tam robią - sprzątają na dworze, koszą trawę, podlewają, zbierają śmieci. Potem oglądaliśmy wszystkie działy. Dowiedziałem się, że niepełnosprawni pracownicy jeżdżą na wycieczki zagraniczne. Po spotkaniu byliśmy w Galerii Vivo na lodach. Do Chodzieży wróciliśmy pociągiem o godz. 15:00 - Hubert Księżniakiewicz.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261