Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ciekawa wizyta w Mleczarni w Chodzieży

   "5 czerwca w ramach zajęć zawodoznawczych pojechaliśmy autobusem do Mleczarni w Chodzieży. Przywitał nas pan Paweł i opowiedział o produkcji mleka i produktów mlecznych. Chodziliśmy i zwiedzaliśmy wszystkie pomieszczenia, nawet laboratorium. Na zewnątrz mleczarni widzieliśmy 2 potężne zbiorniki na 100000 litrów mleka. Przed pójściem na halę produkcyjną wszyscy założyliśmy stroje ochronne - fartuchy i czepki. Poczęstowano nas jogurtami i serkami. W mleczarni pracownicy pracują na 3 zmiany, wyjście było udane" - Jolanta Kowal, Ewa Kanty i Katarzyna Skrzypczak.

    "Udaliśmy się do mleczarni w celu zobaczenia cystern z mlekiem. Widzieliśmy chłodnię, która utrzymuje właściwą temperaturę. Praca tam jest ciężka ponieważ jest tam gorąco. Dowiedziałem się jak produkuje się sery i mleko, było w porządku" - Adrian Szajowski.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261