Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Piknik Integracyjny w Zbyszewicach

Kolejny Piknik Integracyjny w Zbyszewicach już za nami.

Serdecznie dziękujemy Janowi Kubackiemu i Hannie Kubackiej z Firmy "Komfort" w Budzyniu za organizację tej niezwykłej imprezy. Podziękowanie kierujemy także do: Remigiusza Nowaka - WOPR Oddział Chodzież, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Margoninie, Mateusza Krojenki, Dariusza Gapińskiego - Dar-Med, Małgorzaty i Jacka Łada - Alpakoland Klotyldzin i Edmunda Kaczmarka - Starszego Cechu Rzemiosł Różnych w Chodzieży. Dziękujemy, że jesteście z nami, i że pamiętacie, że bycie dobrym człowiekiem nie polega na byciu uprzejmym, tylko na pomaganiu innym i cieszeniu się z tego, że zrobiło się coś dla drugiego człowieka.

   "W piękne, niedzielne przedpołudnie, 2 czerwca 2019 roku, w godzinach 12 - 17 odbyło się już kolejny raz spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych w Zbyszewicach. Na początku głos zabrała pani kierownik Małgorzata Staszewska, która podziękowała sponsorom. Podczas pikniku można było korzystać z różnych atrakcji, takich jak: dmuchane zamki, koło fortuny, zabawa z chustą, puszczanie baniek mydlanych. Można też było popłynąć łódką i przejechać się Alpakowozem oraz wozem strażackim. Wszyscy chętni mogli poszaleć na parkiecie przy muzyce. Był to upalny, ale bardzo udany dzień" - Joanna Kienic.

   "Bardzo mi się podobało na pikniku w Zbyszewicach. Było fajnie, było dużo atrakcji, świetnie się bawiłem. Jechałem motorówką i wozem strażackim" - Adam Roguski.

   "Jeździłem wozem strażackim i płynąłem motorówką. Jadłem kiełbasę, zupy, były napoje. Tańczyliśmy i pod koniec imprezy zaśpiewałem 2 piosenki. Bardzo mi się podobało, pogoda nam dopisała" - Maciej Wyszomirski.

   "Na pikniku dobrze się bawiłem. Pływałem motorówką po jeziorze, jechałem wozem strażackim, oglądałem motocykl ratowniczo - medyczny. Zobaczyłem jak jest wyposażony ambulans oraz jak wygląda w środku radiowóz policyjny. Policjanci dbają o nasze bezpieczeństwo na drodze. Atmosfera na pikniku była bardzo radosna i serdeczna i uważam, że było on bardzo udany" - Przemysław Kaniewski.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261