Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracyjny wyjazd do przedszkolaków w Szamocinie

   Dnia 27 marca 2019 roku pojechaliśmy większą grupą do Szamocina do przedszkola. Tam zapoznaliśmy się z grupą "Żabki" średniaki. Opowiedzieliśmy o naszych pracowniach i o swoich zainteresowaniach. Pokazaliśmy też wykonane przez nas prace. Następnie czytaliśmy wiersze o wiośnie, a później robiliśmy wspólnie koszyczki. Zostaliśmy także zaproszeni na poczęstunek: kawę, ciasto i słodycze. Dostaliśmy dyplomy i dowiedzieliśmy się, że do przedszkola chodzi około 200 dzieci. Wyjazd bardzo mi się podobał, było super! - Jola Kowal.

   Do przedszkola Jan Busem pojechali: Jola, Ewa, Weronika, Kasia, Cezary, Adam, Marcin, Maciej, Jacek i ja. Przedstawiliśmy się, opowiadaliśmy o swoich zainteresowaniach i pomagaliśmy dzieciom ozdabiać koszyczki wielkanocne. Czytaliśmy też wiersze o wiośnie a dzieci śpiewały piosenki. Bardzo mi się podobało. Dziękujemy Pani Dyrektor i Pani Ewie za możliwość przyjazdu do Waszego przedszkola - Ewa Kanty.

   W przedszkolu tańczyliśmy do piosenki o wiośnie i czytaliśmy wiersze. Razem z dziećmi kleiliśmy koszyczki wielkanocne i ozdabialiśmy kolorowymi kwiatami. Był też poczęstunek i zwiedziliśmy przedszkole. Podobał mi się ten wyjazd - Agnieszka Troszczyńska.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261