Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Moralność Pani Dulskiej"

   21 marca 2019r. poszliśmy do Chodzieskiego Domu Kultury na sztukę pt.: "Moralność Pani Dulskiej", w której wystąpili młodzi aktorzy z Koła teatralnego Trzynastka, działającego przy chodzieskim liceum.
Aktorzy grali na wysokim poziomie, na miarę swoich marzeń i zasłużyli na słowa uznania. Po spektaklu w sali kinowej był długi aplauz. W sztuce wystąpiła także Weronika Cyranowska, córka naszej instruktor z pracowni rękodzielniczej. 
Gratulujemy młodym aktorom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej sztuki. Występ na długo pozostanie w mojej pamięci i na pewno wybiorę się na kolejny - Przemysław Kaniewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261