Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Seans filmowy w kinie Noteć

     15 czerwca 2018r. nasz Warsztatowy Samorząd zorganizował wyjście do kina. Oglądaliśmy bajkę pt.: „Odlotowy nielot”. Ogólnie to z wyjścia jestem zadowolona, bajka też była całkiem fajna i początek weekendu minął sympatycznie. Fajnie, że w naszym Warsztacie działa Samorząd, przynajmniej dzieją się różne ciekawe rzeczy - Asia Kienic.

    Oglądaliśmy film pt.: "Odlotowy nielot". Film był średni, opowiadał historię ptaka Franka, który jako jedyny został w domu na zimę, ponieważ wszyscy myśleli, że nie żyje. Było ciężko ale dał radę i pokonał sokoła dzięki pomocy przyjaciół. Potem jedliśmy pizze i wróciliśmy do domu - Adrian Szajowski. 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261