Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wizyta w Firmie "Kabat" z Budzynia

18 czerwca 2018 rok

     "18 czerwca w ramach zajęć zawodoznawczych pojechaliśmy do Budzynia do Firmy "Kabat". Każdy pracownik zaczynając tu pracę musi zameldować się u ochroniarza i odebrać identyfikator. W sali konferencyjnej dowiedzieliśmy się od kierownika działu na czym polega produkcja dętek i opon, obejrzeliśmy zdjęcia i filmy. Następnie musieliśmy założyć kamizelki odblaskowe i udaliśmy się na halę produkcyjną. Wizyta w firmie bardzo mi się podobała" - Paulina Opara.

       "Oglądaliśmy halę, w której produkuje się dętki i opony do maszyn rolniczych. Bardzo mi się podobało" - Przemek Małachowski.

       "Najpierw weszliśmy do portierni i dostaliśmy identyfikatory. Następnie weszliśmy do sali konferencyjnej, w której brygadzista opowiedział nam krótką historię firmy oraz opowiedział jak wygląda produkcja dętek i opon. Po założeniu kamizelek z napisem: "Gość" udaliśmy się na halę produkcyjną. Tam mogliśmy zobaczyć jak ze specjalnej sadzy, gazu i kauczuku powstają dętki i opony. Spotkaliśmy się także z panem prezesem firmy, któremu opowiedzieliśmy o naszym Warsztacie. Wizyta była naprawdę ciekawa i bardzo mi się podobała. Otrzymaliśmy także upominki" - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261