Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Oczami Petera Bruegla"

     "Dnia 13 czerwca byłam na widowisku pt.: "Oczami Petera Bruegla". Peter Bruegel był malarzem malującym głównie pejzaże. Widowisko było o niewidomych wędrowcach. Na scenie pokazano elementy baletu, tańca nowoczesnego, tańca ludowego zespołu "Kostrzewianki" oraz inne występy. Bardzo mi się podobało całe przedstawienie, szczególnie układ choreograficzny tancerza baletowego. Organizatorem spotkania byli studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz uczniowie Liceum im. Św. Barbary" - Paulina Kowalska.

       "Jestem pod wielkim wrażeniem, że mogłem zobaczyć na żywo tak wspaniały spektakl w wykonaniu znakomitych artystów. Takie widowisko miałem okazję zobaczyć pierwszy raz. Na długo zapamiętam ten piękny spektakl i znakomitych aktorów. Uważam, że przestawienie „Okiem Petera Bruegla” było bardzo udane" -Przemysław Kaniewski.

       "Bardzo mi się podobało przedstawienie w Chodzieskim Domu Kultury. Ślepcy chodzili przez las, a potem siedzieli przy sianie i byli głodni. Pięknie zatańczył chłopak i dziewczyna z Liceum. Bardzo ładnie też dziewczyna zaśpiewała piosenkę" -Ewa Kanty.

      "13 czerwca poszliśmy do Chodzieskiego Domu Kultury na sztukę o ślepych wędrowcach. Scena była udekorowana kankami na mleko, chlebem, kwiatkami. Była też muzyka i film a na końcu oglądaliśmy obrazy o tych ślepych wędrowcach.Wędrowcy rozmawiali o tym, że ich ślepota nie jest taka zła. Gorzej mają ci, którzy widzą, ale nie dostrzegają tego co jest złe" - Adrian Szajowski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261