Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Gorący piknik w Zbyszewicach

    "W niedzielę 10 czerwca 2018 roku, w piękny, upalny dzień, w godzinach od 12:00 do 17:00 odbył się kolejny raz Piknik Integracyjny w Zbyszewicach. Nasz Warsztat też brał w tej imprezie udział. Oczywiście mogliśmy spróbować swoich sił w tańcach, spotkanie umilał nam muzyką pan Marek Górzyński, który nawet zachęcał mnie do śpiewania. Były też atrakcje takie jak: przejażdżka wozem strażackim i policyjnym, koło fortuny - w tej konkurencji wzięłam udział i wygrałam świecznik. Uczestniczyłam też w ćwiczeniach ruchowych z chustą , było również malowanie na płótnie oraz łódki. Mogliśmy też skosztować pysznego jedzonka. Impreza mimo upału bardzo mi się podobała i miło spędziłam tą niedzielę" - Asia Kienic.

   "Na pikniku w Zbyszewicach było wiele atrakcji, np.: pływałem sobie łódką z Jackiem po jeziorze. Było bardzo miło i przyjemnie. Następnie poszliśmy się przejechać radiowozem policyjnym. Ja siedziałem z przodu koło pani policjantki. Miałem okazję przejechać się pierwszy raz. Pani policjantka pokazała mi jak się przełącza sygnały, było super. Kolejny już miałem okazję przejechać się wozem strażackim. Zaliczam ten pobyt do bardzo udanego. Zostanie mi wiele wspomnień" - Przemysław Kaniewski.

    "Bardzo mi się podobało w Zbyszewicach. Najbardziej przejazd motorówką i wozami: strażackim i policyjnym. Były też inne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Można było zjeść pyszne ciasta i wypić kawę i herbatę" - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261