Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Akademia Gzuba - integracja z przedszkolakami w Józefowicach

27 marca 2018 rok

   "Dzisiaj dużą grupą, dwoma samochodami, pojechaliśmy do Józefowic do Przedszkola "Małe Gzuby". Na początku wszyscy się przedstawiliśmy a później pomagaliśmy przedszkolakom ozdabiać wielkanocne koszyczki. Po zajęciach opowiedziałam o swoich zainteresowaniach i pokazałam jak robię frywolitki. Pokazałam także inne swoje prace. Zostaliśmy poczęstowani ciastem i kawą i herbatą. Było bardzo fajnie, spotkanie mi się podobało. Bardzo lubię takie spotkania integracyjne" - Jolanta Kowal
    "Wyjazd w ramach zajęć zawodoznawczych bardzo mi się podobał. Pomagaliśmy dzieciom w przyklejaniu ozdób na koszyczki. Było 30. dzieci" - Weronika Walczak.

     "Bardzo mi się podobało w przedszkolu w Józefowicach. Było bardzo fajnie, poczułam się przez chwilę jak małe dziecko" - Marta Burzyńska.

      "Dzisiaj pojechaliśmy do przedszkola. Dzieci, razem z nami, kleiły koszyczki na zająca, przyklejały różne kwiatki. Ja robiłam zdjęcia bo bardzo lubię to robić. Pani przedszkolanka wkładała siano do gotowych koszyczków. Dzieci dostały od nas kwiatki z bibuły i czekoladowe zajączki. Poczęstowano nas herbatą, kawą i ciastem. Było bardzo ładnie, bardzo mi się podobało. Widzieliśmy pana Pawła Hajmana, który pracował w telewizji. Jedna malutka dziewczynka się do mnie uśmiechała" - Ewa Kanty.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261