Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

WIGILIA W WTZ

   

Dnia 21 grudnia 2007 roku odbyła się coroczna wigilia warsztatowa, tyle tylko, że z opóźnieniem, bo była zaplanowana na godzinę 11:00  a odbyła się o 11:30. A to dlatego, że zaproszeni goście się spóźnili. I z tego powodu byliśmy zdenerwowani bo przygotowaliśmy na tą okazję przedstawienie. Ale pomijając ten fakt, to było łamanie się opłatkiem, składanie życzeń i dostaliśmy również prezenty. Były także jak co roku pyszne potrawy wigilijne takie jak: karp, barszcz czerwony oraz kapusta z grzybami. Po konkretnym jedzeniu brakowało nam kawy do ciasta.

                                                                                Tekst: Joanna Kienic

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261